Állás ajánlatok

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Fő feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése (Demag, Arburg)
  • Műanyag fröccsöntő gépek gyártástechnológia szerinti beállítása
  • Szerszámcserék lebonyolítása, tisztítása, alapvető karbantartása
  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
  • Javító intézkedések alkalmazása
  • Munkabiztonsági előírások betartása;
  • Tevékenységhez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Agilis , önálló gondolkodás
  • Gyors probléma-megoldó képesség
  • Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 3 szakos munkarend vállalása

Előny:

  • Műszaki műanyagok tulajdonságainak és feldolgozásának technológiai ismerete
  • Gépbeállítói szakmai tapasztalat

Juttatások:

  • Azonnali kezdés és hosszútávú munkalehetőség
  • Évente kétszer prémium

Ha úgy érzi a hírdetés Önnek szól, akkor  e-mail címünkre  küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel.

Hírek

Megszületett weboldalunk!

Haladnunk kell nekünk is a korral. Éppen itt volt az ideje, hogy mi is elkészítsük weboldalunkat, hogy potenciális partnereink megismerjenek minket. Reméljük elnyeri a tetszésüket!

Teljes cikk

Szavazás

Kért már tőlünk mintát?

Összes szavazat: 281